Ta strona używa ciasteczek (plików cookies). Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ

Misja firmy

„Skutecznie i odpowiedzialnie pozyskiwać środki finansowe dla Pożyczkobiorców. W zasadniczy sposób stać na straży interesów Inwestorów. Bezpieczne transakcje pożyczkowe to pewny rozwój Future Capital.”

O nas

Firma KAM sp. z o.o. pojawiła się na rynku w roku 1997. Oznacza to, że już od ponad 20 lat nasi klienci mogli skutecznie sprawdzić jakość naszych usług. W ramach działań KAM w roku 2007 pojawił się brand Future Capital, który związany jest z usługami pośrednictwa finansowego dla firm i osób prywatnych.

Future Capital

Obecnie KAM sp. z o.o. prowadzi portal pożyczkowy dla firm www.futurecapital.pl Działalność portalu Future Capital polega na udzielaniu pożyczek przedsiębiorcom przez prywatnych inwestorów.

Dlaczego my

Nasza firma oferuje unikatowy na rynku polskim system pożyczek społecznościowych. System ten polega na kojarzeniu prywatnych inwestorów z firmami poszukującymi finansowania. Taki model finansowania jest od wielu lat rozpowszechniony na świecie pod nazwą „social lending” i cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno inwestorów jak i pożyczkobiorców.

Od kilku lat posiadamy doświadczenie w operowaniu tym systemem pożyczek społecznościowych.

Dysponujemy zespołem doświadczonych w branży pożyczkowej osób, które zyskały zaufanie zarówno Pożyczkobiorców, jak również Inwestorów. Nasze doświadczenia udowadniają, że w sposób skuteczny i odpowiedzialny dokonujemy wyborów firm, które dopuszczamy do aukcji pożyczkowych oraz że zawsze w pierwszej kolejności stoimy na straży interesów inwestorów. Dzięki takiej postawie zyskaliśmy zaufanie wielu klientów, którzy deklarują dalszą współpracę z nami.

Nasz zespół postanowił wdrożyć na portalu www.futurecapital.pl kolejne zasady i funkcjonalności zabezpieczające naszych klientów. Chodzi tu głównie o lepsze przygotowywanie aukcji pożyczkowych w zakresie weryfikacji wiarygodności finansowej pożyczkobiorców. Równocześnie, w trosce o pożyczkobiorców, do regulaminu portalu Future Capital wprowadzone zostały zapisy dotyczące gwarancji udzielenia pożyczki po zamknięciu aukcji.

Na portalu Future Capital funkcjonują nowe zasady wsparcia windykacyjnego Inwestorów, którzy zetkną się z koniecznością ściągania należności. Nowe procedury i zasoby prawne, będące w dyspozycji Future Capital, ograniczą problemy naszych inwestorów do minimum.

Zespół Future Capital

Nasz zespół posiada rozległe doświadczenie w kojarzeniu transakcji pożyczkowych z sukcesem zarówno dla Pożyczkobiorców, jak również Inwestorów. Szczególną uwagę zwracamy na zagwarantowanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa zarówno dla Inwestorów jak i dla Pożyczkobiorców. Każda z planowanych transakcji jest przez nas dokładnie sprawdzana zanim trafi na portal Future Capital. Funkcjonujemy w oparciu o sprawdzone przez lata procedury działania, które zmniejszają ryzyko inwestycyjne naszych klientów a zapewniają sprawne finansowanie przedsiębiorcom.

Opiekunowie aukcji

Krystyna Jarosz
Krystyna Jarosz
Opiekun Aukcji
Krystyna Jarosz
Sławomir Ciesielski
Opiekun Aukcji
Krystyna Jarosz
Paweł Jarosz
Opiekun Aukcji
Krystyna Jarosz
Ryszard Rudnicki
Opiekun Aukcji