Ta strona używa ciasteczek (plików cookies). Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ

Misja Future Capital

Bezpieczne transakcje pożyczkowe to misja Future Capital. Skutecznie pozyskujemy środki finansowe dla Pożyczkobiorców. Odpowiedzialnie stoimy na straży interesów Inwestorów.
 

O nas

Future Capital powstał w 2007 roku i od początku swojego istnienia działał w obszarze usług finansowych i inwestycyjnych. Obecnie specjalizuje się w operowaniu systemem pożyczek społecznościowych dla firm.

Dlaczego Future Capital?

Future Capital to innowacyjna platforma pożyczek społecznościowych dla firm. Łączymy prywatnych inwestorów z firmami poszukującymi finansowania. Ten model biznesowy zainicjowany w Wielkiej Brytanii i w USA i funkcjonuje pod nazwą „social lending”.

Zespół Future Capital

Nasz zespół to eksperci w branży pożyczkowej, którzy na przestrzeni lat zyskali zaufanie Pożyczkobiorców i Inwestorów. Funkcjonujemy w oparciu o sprawdzone procedury, które zmniejszają ryzyko inwestycyjne naszych klientów, a zapewniają sprawne finansowanie przedsiębiorcom.

 

Wsparcie dla Inwestorów

Na portalu Future Capital funkcjonują zasady wsparcia windykacyjnego Inwestorów, którzy potencjalnie mogą zetknąć się z koniecznością ściągania należności. Nowe procedury i zasoby prawne, będące w dyspozycji Future Capital, ograniczają problemy naszych Inwestorów do minimum.

Opiekunowie aukcji

Paweł Jarosz - opiekun aukcji w portalu pożyczek dla firm
Paweł Jarosz
Opiekun Aukcji
Sławomir Ciesielski - opiekun aukcji w portalu pożyczek dla firm
Sławomir Ciesielski
Opiekun Aukcji
Ryszard Rudnicki - opiekun aukcji w portalu pożyczek dla firm
Ryszard Rudnicki
Opiekun Aukcji
Zdzisław Kołos - opiekun aukcji w portalu pożyczek dla firm
Zdzisław Kołos
Opiekun Aukcji
Aleksandra Boroń  - opiekun aukcji w portalu pożyczek dla firm
Aleksandra Boroń
Opiekun Aukcji
Agnieszka Kopecka - opiekun aukcji w portalu pożyczek dla firm
Agnieszka Kopecka
Opiekun Aukcji