Pożyczki społecznościowe dla firm - o nas | Future Capital
Ta strona używa ciasteczek (plików cookies). Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ

Future Capital - innowacyjna platforma pożyczek społecznościowych dla firm

Crowdfunding misją Future Capital

Bezpieczne transakcje pożyczkowe to misja Future Capital. Skutecznie pozyskujemy środki finansowe dla Pożyczkobiorców. Odpowiedzialnie stoimy na straży interesów Inwestorów.
 

O nas

Future Capital powstał w 2007 roku i od początku swojego istnienia działał w obszarze usług finansowych i inwestycyjnych. Obecnie specjalizuje się w operowaniu systemem pożyczek społecznościowych dla firm.

Dlaczego Future Capital?

Future Capital to innowacyjna platforma crowdfundingowa. pożyczek społecznościowych dla firm. Łączymy prywatnych inwestorów z firmami poszukującymi finansowania. Ten model biznesowy zainicjowany w Wielkiej Brytanii i w USA i funkcjonuje pod nazwą „social lending”.

Zespół Future Capital

Nasz zespół to eksperci w branży pożyczkowej, którzy na przestrzeni lat zyskali zaufanie Pożyczkobiorców i Inwestorów. Funkcjonujemy w oparciu o sprawdzone procedury, które zmniejszają ryzyko inwestycyjne naszych klientów, a zapewniają sprawne finansowanie przedsiębiorcom.

 

Wsparcie dla Inwestorów

Na portalu Future Capital funkcjonują zasady wsparcia windykacyjnego Inwestorów, którzy potencjalnie mogą zetknąć się z koniecznością ściągania należności. Nowe procedury i zasoby prawne, będące w dyspozycji Future Capital, ograniczają problemy naszych Inwestorów do minimum.

Opiekunowie aukcji

Paweł Jarosz - opiekun aukcji w portalu pożyczek dla firm
Paweł Jarosz
Opiekun aukcji
Sławomir Ciesielski - Asystent Biura
Sławomir Ciesielski
Asystent biura
Ryszard Rudnicki - opiekun aukcji w portalu pożyczek dla firm
Ryszard Rudnicki
Opiekun aukcji
Zdzisław Kołos - opiekun aukcji w portalu pożyczek dla firm
Zdzisław Kołos
Opiekun aukcji