Ta strona używa ciasteczek (plików cookies). Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ
Jak inwestować?

Jak zainwestować pieniądze?

To pytanie zadają sobie wszyscy, którzy posiadają wolne środki. Jednym ze świetnych pomysłów na pomnażanie oszczędności jest inwestycja w pożyczki społecznościowe.
Załóż konto bezpłatnie Klub VIP

Chcesz zainwestować środki?

  1. Zarejestruj się na Future Capital jako Inwestor.
  2. Zapoznaj się z inwestycjami zamieszczonymi w naszym serwisie i wybierz te, których warunki najbardziej Ci odpowiadają.
  3. Zaoferuj kwotę pożyczki i oprocentowanie, które chciałbyś uzyskać.
  4. Jeśli zaoferowane przez Ciebie warunki znajdą się wśród najbardziej atrakcyjnych propozycji, wygrasz aukcję i zostaniesz Inwestorem w danej pożyczce.
  5. Nasi pracownicy przygotują dokumenty niezbędne do sfinalizowania transakcji.
  6. W ciągu 3 dni od otrzymania dokumentów przelejesz środki pożyczkobiorcy.
  7. Co miesiąc otrzymasz kwotę raty wynikającą z harmonogramu spłat.
Załóż konto bezpłatnie
Jak inwestować?

Nasze oszczędności z każdym rokiem są coraz mniej warte. Pieniądze, które nie są inwestowane nieustannie tracą na wartości – odpowiedzialna jest za to inflacja. Oprocentowanie proponowane przez bankowe lokaty i konta oszczędnościowe z trudem wystarcza na wyrównanie tej straty. Jeśli chcemy, aby zgromadzone przez nas środki nie tylko nie traciły na wartości, ale również przynosiły nam zyski, możemy wybierać rozwiązania alternatywne.

Future Capital oferuje takie właśnie alternatywne rozwiązanie – możliwość zainwestowania swoich wolnych środków w pożyczki dla polskich przedsiębiorców. Zasada działania naszego portalu jest prosta: pośredniczymy między osobami, które chcą pomnażać swoje środki a przedsiębiorcami, którzy poszukują funduszy na rozwój swoich firm.

Bezpieczeństwo inwestycji w pożyczki społecznościowe jest zapewnione poprzez stosowanie różnorodnych form zabezpieczenia. Ponadto dbając o wygodę Inwestorów, pracownicy Future Capital przygotowują wszystkie potrzebne dokumenty.

Po otrzymaniu środków pożyczkobiorca co miesiąc będzie zwracał raty zgodnie z harmonogramem spłaty. Atrakcyjne oprocentowanie środków pozwoli uzyskać odczuwalny zysk.

Jak inwestować?