Ta strona używa ciasteczek (plików cookies). Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ
Dla pożyczkobiorców

Pozyskaj fundusze na rozwój swojego biznesu

Niezależnie od tego czym zajmuje się Twoja firma i jakie masz plany biznesowe – rozwój każdego przedsiębiorstwa wymaga pieniędzy. Realizację Twoich zamierzeń może utrudnić negatywna decyzja banku w sprawie kredytu. Future Capital oferuje sprawdzoną alternatywną opcję wobec kredytów dla firm – pożyczki społecznościowe.
Wypełnij formularz

Chcesz uzyskać pożyczkę?

  1. Wypełnij wniosek, w którym opiszesz swoja firmę i oczekiwane warunki pożyczki.
  2. Przedstawiciel Future Capital skontaktuje się z Tobą i wspólnie ustalicie ostateczne warunki aukcji dla Inwestorów.
  3. Twoja propozycja inwestycji zostanie opublikowana w naszym serwisie.
  4. Inwestorzy będą składać oferty, spośród których nasz system automatycznie wybierze najkorzystniejsze dla Ciebie.
  5. Nasz system automatycznie wygeneruje dokumenty niezbędne do sfinalizowania transakcji.
  6. W ciągu 3 dni od otrzymania podpisanych przez Ciebie dokumentów Inwestorzy przeleją środki na Twoje konto bankowe.
  7. Co miesiąc zwrócisz inwestorom kwotę raty wynikającą z harmonogramu spłat.
Wypełnij formularz
Jak pożyczać?

Pożyczka społecznościowa uzyskana poprzez portal Future Capital to rozwiązanie alternatywne wobec kredytów bankowych oraz innowacyjny sposób, żeby szybko, wygodnie i bezpiecznie pozyskać środki, które pozwolą rozwinąć Twoje przedsiębiorstwo. Odmowa finansowania w banku nie musi oznaczać, że Twoje ambitne plany rozwoju firmy nie dojdą do skutku. Dzięki Inwestorom korzystającym z Future Capital uda Ci się je zrealizować.

Nasz serwis pełni rolę pośrednika pomiędzy przedsiębiorcami potrzebującymi finansowania rozwoju swojej firmy a osobami chcącymi zainwestować wolne środki. Wszystkie dokumenty, które są niezbędne przy finalizacji aukcji są przygotowane przez system Future Capital. W ten sposób troszczymy się o bezpieczeństwo, wygodę oraz zachowanie przejrzystości zasad dla obu stron biorących udział w pożyczce.

Po złożeniu wniosku za pośrednictwem formularza, Twoja oferta zostanie objęta opieką przez naszego pracownika, który będzie reprezentował Twoje interesy przed Inwestorami, udzielał im wszystkich potrzebnych informacji i odpowiadał na pytania. Po publikacji złożonej przez Ciebie oferty na naszym portalu weźmie ona udział w aukcji ofert pożyczkowych – tak, aby na końcową kwotę Twojej pożyczki składały się te najkorzystniejsze dla Twojej firmy. Future Capital jest szansą dla Twojego biznesu – dzięki pożyczce społecznościowej możesz rozszerzyć działalność, zdobyć nowych klientów i zarobić znacznie więcej pieniędzy niż dotychczas.