Ta strona używa ciasteczek (plików cookies). Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ
Program partnerski
Zakończono
Gościniec

W co zainwestować pieniądze?

Dom weselny - realizacja zwiększonej liczby imprez po zniesieniu obostrzeń epidemicznych
>> Bonus 1% dla inwestora deklarującego wpłatę od 30 tys. zł<<

0%
Kwota inwestycji:
50000
Wynagrodzenie
24%
Liczba rat
24
Zebrana suma:
50000
Zabezpieczenie
Weksel in blanco Weryfikacja BIK/BIG/ZBP Oświadczenie o dobrowolnym poddaniu się egzekucji
Rodzaj spłaty
Raty kapitałowo-odsetkowe

UWAGA!!!
Pojawiły się pytania inwestorów dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Odpowiedź można znaleźć w zakładce PYTANIA.


Pani Agnieszka od listopada  2016 roku prowadzi działalność  w branży rozrywkowej. Organizuje uroczystości weselne, imprezy okolicznościowe (komunie, chrzty, jubileusze, rocznice ślubu), imprezy klubowe, spotkania integracyjne, wieczory panieńskie i kawalerskie itp.

Firma pani Agnieszki dysponuje  bardzo ciekawą siedzibą, zlokalizowaną 15 km od Poznania w urokliwej okolicy, nad stawem.

Jak sama pani Agnieszka reklamuje „to miejsce gdzie czas płynie wolniej, powietrze pachnie świeżością, a trawa jest idyllicznie zielona” – patrz strona Firmy: http://weselenadstawem.pl/.

Cel Pożyczki

Pojawiły się już zapowiedzi zniesienia ograniczeń pandemicznych dla branży eventowej. Pani Agnieszka ma już wypełniony portfel zamówień na organizację długo wyczekiwanych wesel i innych imprez. Aby wystartować bez opóźnień i sprostać zwiększonemu zapotrzebowaniu potrzebne będą dodatkowe inwestycje. Pożyczka z niniejszej aukcji ma być przeznaczona na taki cel. Dodatkowo planowane są zakupy mające na celu dalsze zwiększenie atrakcyjności oferty. To między innymi zakup foto budki, wytwornicy dymu, wytwornicy baniek mydlanych oraz wyrzutni konfetti i serpentyn.

Wyniki Finansowe Firmy

Ostatnie wyniki finansowe Firmy nie przedstawiają się imponująco. Wynika to z faktu, że od ponad roku branża eventowa jest praktycznie wyłączona z działalności z powodu pandemii.

Z tego też powodu w pierwszych miesiącach bieżącego roku odnotowana jest nawet niewielka strata. Jednakże zbliżające się zniesienie ograniczeń pandemicznych da możliwość szybkiego odrobienia strat i generowania zysków.

 

  • Rok 2020

Obroty: 239 tys. zł 

Dochód:  89 tys. zł

 

  • Rok 2021 do marca

Obroty: 11 tys. zł 

Dochód:  -7 tys. zł

Zabezpieczenie pożyczki

Zabezpieczeniem pożyczki będzie:

- weksel in blanco;

-  notarialne oświadczenie o poddaniu się egzekucji (w trybie art. 777).

Bonusy

Dla zwycięzcy aukcji, który udzieli pożyczki na kwotę 30 tys. zł lub wyższą – dodatkowy 1 %.

Galeria zdjęć

Złożone oferty
Kwota Wynagrodzenie Inwestor Data
50 000,00 zł 24 % Veni-vidi-vici 2021.05.05
Aby uzyskać dostęp do danych pożyczkobiorcy należy się zalogować. Zaloguj się
Dokumenty
Aby uzyskać dostęp do dokumentów należy się zalogować. Zaloguj się
Anonimowy
1. Witam, chciał bym poznać stan prawny działki: Przylesie 4, 62-070 Drwęsa. Prosił bym o numer księgi wieczystej.----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 2. Kto jest właścicielem budynku i gruntów i jak jego wygląda hipoteka (zadłużenie) ???
Future Capital
Pani Agnieszka Burzyńska ma notarialną umowę przedwstępną dotyczącą kupna tej nieruchomości. Umowa została zawarta w styczniu 2018 roku i obejmuje nieruchomości nr księgi PO1P/00086054/3 i PO1P/001001673/3. Pani Agnieszka wraz ze wspólnikiem spłacają nieruchomość w ratach. dotychczasowo spłacona kwota to już ok 500 tys. zł (do wglądu potwierdzenia wpłat). Jako zabezpieczenie transakcji (zadatku oraz wpłaconych rat) została ustanowiona hipoteka 1mln zł, na rzecz pani Agnieszki Burzyńskiej i jej wspólnika. Zostało to odnotowane w dziale III i IV obu ksiąg wieczystych. Nieruchomość nie jest więc zadłużona a ustanowiona hipoteka oraz wzmianka w dziale III chronią interesy pani Agnieszki.
Aby zadać pytanie należy się zalogować. Zaloguj się