Ta strona używa ciasteczek (plików cookies). Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ
Program partnerski
Zakończono
SAMED DARIX STANDARD FEEDER

pożyczka na rozwój firmy

Nowoczesna drukarnia cyfrowa - dalszy rozwój
>>Sprawdzony pożyczkobiorca kończący spłacać poprzednią pożyczkę<< >>Aukcja zabezpieczona przewłaszczeniem<<

0%
Kwota inwestycji:
50000
Wynagrodzenie
24%
Liczba rat
12
Zebrana suma:
190000
Zabezpieczenie
Weksel in blanco Oświadczenie o dobrowolnym poddaniu się egzekucji Przewłaszczenie na zabezpieczenie
Rodzaj spłaty
Raty kapitałowo-odsetkowe

UWAGA!
Pani Ewelina jest naszym sprawdzonym pożyczkobiorcą. Rok temu uzyskała na naszym portalu pożyczkę, którą sumiennie spłacała.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pani Ewelina prowadzi firmę, której główna działalność skupia się na wydawaniu i redakcji książek, publikacji, folderów, gazet, materiałów marketingowych i ich druku.

Oferta firmy obejmuje kompleksowe usługi wydawnicze, marketingowo-reklamowe, projektów graficznych i poligrafii cyfrowej.

Pani Ewelina działa w swojej branży od 2007 roku.

W ostatnich dwóch latach znacząco rozbudowała Firmę.
W 2018 roku został zakupiony nowy sprzęt poligraficzny za kwotę ponad 550 tys. zł (faktury zakupowe i ewidencja środków trwałych dostępne do wglądu dla zarejestrowanych Inwestorów).

 

Charakterystykę usług swojej firmy pani Ewelina przedstawia następująco:

„Oferta firmy obejmuje kompleksową usługi:

  1. Wydawnicze
  • Wydawanie książki począwszy od projektu graficznego layoutu, projekcie typograficznym, składzie i łamaniu tekstu, druku, konfekcjonowaniu. Przedstawiamy nasze propozycje układu graficznego książki: liternictwo, stałe elementy, motywy ozdobne. Po akceptacji projektu wykonujemy skład książki. Korzystamy z rozwiązań automatyzujących i przyspieszających skład publikacji, dlatego też atutem naszych prac jest terminowość i solidność. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do firm, instytucji potrzebujących profesjonalnej i sprawnej obsługi zlecenia.
  • Ponadto oferujemy także usługą custom publishing, czyli przygotowaniem czasopisma od A do Z, zarówno od strony treści jak i formy. W ramach usług custom publishingowych piszemy uzgodnione z wydawcą  artykuły (serwis dziennikarski), pozyskujemy, tworzymy i selekcjonujemy materiał ilustracyjny (serwis fotograficzny), służymy wsparciem redakcyjnym (redagowanie artykułów i materiałów dostarczonych).
  1. Marketingowe i reklamowe
  • oferujemy kompleksową obsługę firm uwzględniając potrzeby marketingowe klientów. Zajmujemy się przygotowaniem i opracowaniem kampanii reklamowych począwszy od stworzenia ulotek, plakatów, banerów reklamowych, stron internetowych, poprzez kampanie medialne w mediach drukowanych i elektronicznych. W oparciu o nasze doświadczenie i ciągłe doskonalenie umiejętności prowadzimy innowacyjne, precyzyjne i kompleksowe realizacje wizerunkowe. Wykonujemy prace interaktywne i drukowane – kreatywne, artystyczne i sprzedażowe. Zawsze zwracamy uwagę na spójność wizualną, poprawność typograficzną i poprawność językową.

 

  1. Projektowania graficznego firma zajmuje się projektowaniem graficznym materiałów i przygotowaniem ich do druku z pełną obsługą plików postscriptowych i naświetleniem płyt do druku. Tworzymy kompozycje graficzno-tekstowe za pomocą specjalistycznego oprogramowania, wykonujemy impozycję prac oraz optymalnie określamy zastosowanie systemów produkcyjnych w poligrafii.

 

  1. Drukowanie – niskonakładowy druk materiałów promocyjnych i reklamowych. Skupiamy się przede wszystkim na druku uszlachetnianym i ekskluzywnym. Wykorzystując nasze nowoczesne technologie druku z wykorzystaniem zastosowania piątej stacji tonerów (kolor biały) w używanej przez nas maszynie produkcyjnej, jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne rozwiązania. Wykorzystanie białego koloru w druku cyfrowym jest rozwiązaniem niespotykanym i jednocześnie drogim. Dodatkowo posiadamy możliwość złocenia bezmatrycowego co zdecydowania podwyższa konkurencyjność naszych produktów.”

Cel Pożyczki

Celem pożyczki jest dalsze sukcesywne rozbudowywanie parku maszynowego poprzez zakup dodatkowych, nowoczesnych urządzeń uzupełniających wyposażenie Firmy.
Dzięki tym inwestycjom zostanie poszerzona oferta drukarni pani Eweliny. 
Duże firmy produkcyjne niechętnie podejmują wyzwanie produkcji niskonakładowych, jeśli już to w cenach przewyższających wartość produktów. Strategia pani Eweliny polega na stworzeniu oferty dla małych przedsiębiorców potrzebujących profesjonalnej oprawy swoich produktów, ale nie wymagających dużych nakładów.

Wyniki Finansowe Firmy

Rok 2018

Przychód 174 tys. zł.

W tym roku firma dokonała zakupu nowego sprzętu za ponad 550 tys. zł (faktury zakupowe i ewidencja środków trwałych dostępne do wglądu dla zarejestrowanych Inwestorów). W związku z tym Firma wykazała stratę 20 tys. zł.

 

Rok 2019

Przychód 173 tys. zł.

W tym roku, pomimo obciążeń zakupowych z poprzedniego roku, Firma wykazała już niewielki zysk 0,5 tys. zł.

Rok 2020

Przychód 150 tys. zł.

Ten rok był dla pani Eweliny bardzo trudny z uwagi na ograniczenia pandemiczne. Branża poligraficzna notowała niestety straty.

Rok 2021 do kwietnia
Ten rok już zapowiada się dobrze. Następuje wzrost obrotów i pojawia się dochód.

Przychód 90 tys. zł.
Dochód 16 tys. zł.

 

Zabezpieczenie pożyczki

Zabezpieczeniem pożyczki będzie:

- weksel in blanco;

-  notarialne oświadczenie o poddaniu się egzekucji (w trybie art. 777).

- przewłaszczenie na zabezpieczenie (przedmiotem przewłaszczenia będzie nowoczesny stół do montażu okładek SAMED DARIX STANDARD FEEDER zakupiony w 2018 r za kwotę 159 tys. zł – faktury zakupowe i ewidencja środków trwałych dostępne do wglądu dla zarejestrowanych Inwestorów).

Bonusy

Dla zwycięzcy aukcji, który udzieli pożyczki na całą kwotę (50 tys. zł) – dodatkowy 1%.
Złożone oferty
Kwota Wynagrodzenie Inwestor Data
5 000,00 zł 20 % Alaska 2021.06.06
10 000,00 zł 21 % Pamijm 2021.06.06
10 000,00 zł 21 % Korab 2021.06.06
50 000,00 zł 22 % hipo1975 2021.06.06
5 000,00 zł 22 % Nati2020 2021.06.06
5 000,00 zł 22 % Maciej94 2021.06.06
50 000,00 zł 23 % gregbonk 2021.06.06
5 000,00 zł 23 % Sylwia73 2021.06.05
50 000,00 zł 24 % Chexa 2021.06.04
Aby uzyskać dostęp do danych pożyczkobiorcy należy się zalogować. Zaloguj się
Dokumenty
Aby uzyskać dostęp do dokumentów należy się zalogować. Zaloguj się
Nikt nie zadał jeszcze pytania.
Aby zadać pytanie należy się zalogować. Zaloguj się