Inwestycje w firmy - program VIP | Future Capital
Ta strona używa ciasteczek (plików cookies). Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ

inwestycje w firmy - klub vip Jak zmaksymalizować zyski z inwestycji w firmę? inwestycje w firmy - klub vip

Weź udział w programie i skorzystaj z jego benefitów

Co to jest Program VIP?

Inwestujesz na portalu Future Capital? Chcesz zarabiać więcej na licytowanych aukcjach i zwiększyć swoje szanse na wygraną? Zostań Inwestorem VIP.

Pożyczkobiorco, chcesz aby Twoja aukcja szybciej zakończyła się sukcesem? Zapytaj Opiekuna o warunki wprowadzenia Twojej aukcji do Programu VIP.

Program VIP jest przeznaczony dla najbardziej aktywnych Inwestorów Future Capital, dysponujących odpowiednim kapitałem. Zarejestrowani w Programie VIP Inwestorzy mogą liczyć na wyższe wynagrodzenie z pożyczek aukcji VIP, w których wezmą udział.

Czytaj dalej

Regulamin Programu VIP

Program VIP określony jest Regulaminem ogólnym portalu oraz Regulaminem Programu VIP.

  1. Inwestor w trakcie rejestracji lub w dowolnym momencie po zarejestrowaniu na portalu www.futurecapital.pl podejmuje decyzję o przystąpieniu do Programu VIP.
  2. Przystąpienie do Programu VIP wiąże się z akceptacją Regulaminu Programu VIP oraz dokonaniem wpłaty składki członkowskiej Programu VIP.
  3. Składka członkowska może zostać opłacona miesięcznie lub rocznie.
  4. Po otrzymaniu składki członkowskiej od Inwestora Future Capital aktywuje Jego członkostwo w Programie VIP w ciągu dwóch dni roboczych. Okres składkowy Programu VIP liczy się od następnego dnia od aktywacji przez Future Capital.
Czytaj dalej