W co, jak i gdzie inwestować pieniądze? | Future Capital
Ta strona używa ciasteczek (plików cookies). Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ
pożyczki społecznościowe jako alternatywna metoda oszczędzania

Inwestuj w pożyczki - zacznij budować przyszłość finansową już dziś

Pożyczki społecznościowe to alternatywna metoda inwestowania kapitału. Proste zasady, opieka profesjonalistów, wymierne zyski.

Future Capital stwarza nowe możliwości inwestycji i rozwoju biznesu

Dołącz do inwestorów, którzy zarabiają dzięki udzielaniu kredytów za pośrednictwem Future Capital.

W Future Capital pożyczasz pieniądze małym i średnim przedsiębiorstwom. Firmy dostają fundusze, których potrzebują by się rozwijać, a Ty zyskujesz atrakcyjne zwroty z transakcji.

Tak, jak w przypadku większości dochodowych inwestycji, pamiętaj, że każda inwestycja związana jest z ryzykiem.

Sprawdź, jak weryfikujemy pożyczkobiorców, aby zminimalizować ryzyko inwestycji i przekonaj się, dlaczego warto z nami inwestować.

Jak to obliczamy?
Wpisz kwotę, którą chcesz zainwestować, wybierz czas inwestycji oraz wynagrodzenie, jakie zamierzasz osiągnąć. Dowiesz się, jaki będzie Twój zysk z inwestycji w pożyczkę społecznościową.

Oblicz zysk z inwestycji

Uzupełnij poniższy kalkulator o odpowiednie dane: kwotę, którą chcesz zainwestować, czas inwestycji oraz wynagrodzenie jakie zamierzasz osiągnąć. Dzięki temu dowiesz się, jaki będzie Twój zysk z inwestycji w pożyczkę społecznościową.

20%
12 m-c

Twój zwrot kapitału plus wynagrodzenie

Jak działa Future Capital?

Minuta wystarczy, aby dowiedzieć się, jak działa Future Capital. Zobacz wideo i dołącz do społeczności świadomych inwestorów. Chcesz wiedzieć więcej? Przejdź do sekcji pytań i odpowiedzi.

Dlaczego warto zostać inwestorem?

Chcesz mieć pełną kontrolę nad tym, w co i jak inwestowane są Twoje pieniądze? Zostań inwestorem Future Capital. Mamy dla Ciebie 3 powody, dla których warto to zrobić.

Oprocentowanie

Sam decydujesz, ile chcesz zarobić i w jakim czasie. Dane uzupełniasz w trakcie składania oferty w aukcji.

Regularność

Regularnie, co miesiąc otrzymujesz wynagrodzenie z inwestycji na konto. Wszystko zgodnie z harmonogramem spłat.

Bezpieczeństwo

Masz pewność, że pożyczkobiorca jest zweryfikowany, a transakcja zabezpieczona jeszcze przed podpisaniem umowy pożyczki.
inwestycja w rozwój polskich przedsiębiorców

Zainwestuj swoje środki w rozwój polskich przedsiębiorstw i zyskaj do 24% w skali roku

Inwestycje Future Capital

Dzięki Future Capital małe i średnie firmy zyskują szybki i łatwy dostęp do funduszy na rozwój, tworzenie nowych miejsc pracy czy wspieranie lokalnych społeczności.

Przewodnik po inwestycjach

Zapraszamy do pobrania naszego Przewodnika po inwestycjach, który w skondensowany sposób przybliża proces inwestowania za pośrednictwem platformy Future Capital.
PDF
Dziękujemy!

Sprawdź skrzynkę pocztową.

Jeśli nie widzisz maila od Future Capital przejrzyj foldery: oferty, promocje i spam. Znalazłeś tam naszą wiadomość? Przenieś ją do folderu głównego i dodaj adres Future Capital do listy odbiorców.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: k.jarosz@futurecapital.pl +48 602 787 574

< Powrót

Bezpieczeństwo transakcji

Doradcy z kilkunastoletnim doświadczeniem dokładnie sprawdzają każdego pożyczkobiorcę, który zgłasza się po fundusze. Jeśli coś budzi ich niepokój - wniosek pożyczkowy zostaje odrzucony.

Rygorystyczne standardy

Tylko firmy, które przeszły rygorystyczny proces oceny kredytowej mogą zaciągnąć pożyczkę za pośrednictwem Future Capital.

Hipoteka

Większość pożyczek jest zabezpieczona nieruchomością, która znacznie przewyższa wartość pożyczki.

Egzekucja finansowa

Brak regularnych spłat powoduje uruchomienie procesu windykacji należności. Windykator Future Capital będzie próbował odzyskać Twoje środki.
Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Chcesz zainwestować pieniądze w pożyczki społecznościowe? Załóż konto w Future Capital lub skontaktuj się z nami. Doświadczony doradca przedstawi Ci warunki i możliwości inwestycji.
k.jarosz@futurecapital.pl k.jarosz@************ +48 602 787 574 +48 602 7******
doświadczony doradca od pożyczek społecznościowych - Krystyna Jarosz
Krystyna Jarosz
Opiekun inwestora Future Capital

Załóż konto Inwestora Future Capital

Zajmie Ci to tylko 5 minut. Indywidualne konto inwestora pozwoli wybierać najlepsze aukcje pożyczkowe i kontaktować się z doradcą Future Capital.
Dziękujemy!
Twoje konto zostało założone. Możesz je aktywować klikając w link aktywacyjny wysłany na podany adres e-mail. Jeśli nie otrzymasz maila w ciągu 24h, sprawdź folder spam i skontaktuj się z nami.

Szukasz finansowania dla swojej firmy?

Pozyskaj fundusze na rozwój swojego biznesu z Future Capital. Oferujemy sprawdzoną alternatywną opcję wobec kredytów dla firm - pożyczki społecznościowe.
Zobacz ofertę dla pożyczkobiorców